BAŞKAN ÇELİKCAN SİNANPAŞA’DA VATANDAŞLA BULUŞTU

BAŞKAN ÇELİKCAN SİNANPAŞA’DA VATANDAŞLA BULUŞTU

Cuma namazını Sinanpaşa Mahallesi Zirai Donatım Fatih Camii'nde kılan Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan namaz sonrası vatandaşla bir araya geldi. Başkan Çelikcan, “Destekleri ve dualarıyla Yüreğir’imiz her geçen gün daha da güzelleşecek, güçlenecek.” dedi.

 

VATANDAŞTAN BAŞKANA TEŞEKKÜR

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Cuma namazını Sinanpaşa Mahallesi Zirai Donatım Fatih Camii'nde kıldı. Namaz çıkışı cami avlusunda vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çelikcan onların sorunlarını dinledi, sohbet etti. Sinanpaşa Mahallesi sakinleri ise her zaman aralarında gördükleri Başkan Çelikcan’a Yüreğir’e kazandırdığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

 

BAŞKAN ÇELİKCAN: “YÜREĞİRLİNİN HİZMETİNDEYİZ!”

Her hafta Cuma namazlarını ilçenin farklı camilerinde kılarak bütün mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteren Başkan Çelikcan, “Biz her zaman hem hizmetlerimizle hem de bizzat Yüreğirlinin yanındayız.”dedi. Cuma namazı sonrası mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Çelikcan, vatandaşın ilgisine ve teveccühüne teşekkür etti. Her gittiğimiz yerde vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılanıyoruz diyen Başkan Çelikcan, “6 yıllık hizmet dönemimizde Yüreğir gelişti, gelişmeye de devam ediyor. Vatandaşlarımızda ilçemize kazandırdığımız hizmetlerin bilincinde. Onların desteği ve dualarıyla Yüreğir’imiz her geçen gün daha da güzelleşecek, güçlenecek.” şeklinde konuştu.

 

İLGİLİ FOTOGRAFLAR