BAŞKAN ÇELİKCAN GAZETECİLERLE BULUŞTU

BAŞKAN ÇELİKCAN GAZETECİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU…

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla gazetecilerle Sheraton Hotel’de sabah kahvaltısında buluştu. Basın mensuplarının gününü kutlayan Başkan Çelikcan “Dürüst, önyargılardan uzak, açık fikirli ve kişilik haklarına saygılı olmak, gazeteciliğin olmazsa olmaz koşullarındandır. Mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerini yerine getirerek kamuoyunu doğru bilgilendiren değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten duygularımla kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

“ÖNYARGIDAN UZAK, AÇIK FİKİRLİ GAZETECİLİK!”

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla Yüreğir Belediyesi ve Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin Sheraton Hotel’de birlikte organize ettiği sabah kahvaltısında çalışan gazetecilerle bir araya geldi. Programa Ak Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, Yüreğir Belediyesi Meclis Üyeleri ve basın mensupları katıldı. ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutlayan Başkan Çelikcan “Dürüst, önyargılardan uzak, açık fikirli ve kişilik haklarına saygılı olmak, gazeteciliğin olmazsa olmaz koşullarındandır. Mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerini yerine getirerek kamuoyunu doğru bilgilendiren değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten duygularımla kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. Programda siyasi bir konuşma yapmayacağını ve sadece gazetecilerin gününü kutlayacağını vurgulayan Başkan Çelikcan böyle bir günde basın emekçileri ile birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

YENİ: “BU SİYASİ BİR BULUŞMA DEĞİL”

Programda konuşmasına “Böyle naif bir buluşmayı sağladığı için Yüreğir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” diyerek başlayan Ak Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, “Bu siyasi bir buluşma değil. Her ortamda beraber olduğumuz siz değerli kardeşlerimizin daha nice çalışan gazeteciler gününe ulaşmasını ve o günleri de sağlıklı ve huzurla kutlamanızı temenni ediyorum” dedi.

ESENDEMİR’DEN SOSYAL VE SENDİKAL HAKLARA VURGU!

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’a organizasyon ve davetinden dolayı teşekkür eden Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir “Temennim odur ki bundan sonraki yıllarda gazetecilerimizin sosyal hakları ve çalışma koşulları iyileşir. Sendikal olarak hakları verilir. Ben böyle bir ortamda olmaktan dolayı mutluyum, basın mensuplarımızın gününü kutluyor hepinize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR