YÜREĞİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUPASI

YÜREĞİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUPASI

Adana’da 27-28-29 Kasım ve 5-6-7- Aralık tarihlerinde, Türkiye Binicilik Federasyonu’nun desteği ve Adana Atlı Spor Kulübü’nün organizatörlüğünde,  Adana Atlı Spor Kulübü’nde “İller Arası Binicilik Engel Atlama Yarışmaları” düzenlendi. Yüreğir Belediye Başkanlığı Kupasını İASK kulübünden Wisecrack isimli atıyla Sencer Can kazandı

ÖDÜLLERİ BAŞKAN ÇELİKCAN TAKDİM ETTİ

27-28-29 KASIM ve 5-6-7- Aralık tarihlerinde, Türkiye Binicilik Federasyonu’nun desteği ve Adana Atlı Spor Kulübü’nün organizatörlüğünde düzenlenen “İller Arası Binicilik Engel Atlama Yarışmaları” nefes kesti. Yarışmalara başta Adana olmak üzere İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Mersin, Gaziantep ve Eskişehir’deki binicilik kulüplerinden Türkiye’nin en iyi 100 at ve Binicisi katıldı. Toplam 6 gün süren yarışmada Yüreğir Belediye Başkanlığı Kupasını İASK kulübünden Wisecrack isimli atıyla Sencer Can kazand  Yarışmada ikinciliği Adana Atlı Spor Kulübü’nden Lasor ve Aspen isimli atlarıyla Viktor Evtimov, üçüncülüğü İstanbul’dan Cathy 34 isimli atıyla Senem Kibar, dördüncülüğü Conrad isimli atıyla Sencer Horasan kazandı. Dereceye giren binicilere ödüllerini Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan takdim etti.

Yarışamaya katılan bütün sporcuları tebrik eden ve dereceye giren yarışmacıları kutlayan Başkan Çelikcan, Türk sporu ve gençliğine sağlıklı nesiller yetiştirmek amacıyla ‘’Yüreğir Belediyesi Spor Kulübünü’’ kurduklarını, sporda geniş bir alana hitap ederek Yüreğirliye en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştıklarını belirtti.

İLGİLİ FOTOGRAFLAR